Dlouhá Lhota byla na dobrovické mladší žáky krátká

22.09.2020 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - FK Dlouhá Lhota 6:4 (1:2)

Mladší žáci FK Dobrovice nastoupili v dohrávce čtvrtého kola okresního přeboru doma proti Dlouhé Lhotě a po přestřelce brali všechny tři body. Domácí sice prohrávali 0:2, ale ještě do poločasu dokázal snížit Zajíček. Ve druhé půli odskočil soupeř znovu na rozdíl dvou branek, ale domácí třemi góly během devíti minut dokázali otočit skóre na svou stranu. Následně přidali ještě dvě branky, a tak na výsledku už nic neměnila ani branka hostů v poslední minutě.

FK Dobrovice - FK Dlouhá Lhota 6:4 (1:2)

Branky: 24. Zajíček Ladislav, 34. Janda Petr, 42. Janda Petr, 43. Čumpelík Michal, 51. Čumpelík Michal, 58. Zajíček Ladislav - 17. Hložek Jakub, 24. Hložek Jan, 32. Pavelka Marek, 60. Poupa Tomáš

FK Dobrovice: Šak - Černý, Kelbich, Fortner, Plíšek M. - Hrůza, Sluka, Zajíček, Čumpelík - Janda, Mráček.

Tabulku okresního přeboru mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (mladší žáci) 15
TJ Sokol Pěčice/TJ Sokol Jabkenice 3
TJ Sokol Luštěnice
FK Dobrovice (mladší žáci)