FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav "B"

26.09.2022 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice -  FC Sporting Mladá Boleslav "B" 5:1 (2:0)

První říjnovou neděli odehráli mladší žáci na domácím hřišti utkání 5. kola okresního přeboru. Hosté se nacházejí na poslední příčce tabulky, tak se čekala povinná výhra. Od začátku domácí plnili roli favorita a Kaláb už ve 2.minutě vstřelil úvodní gól utkání. Do poločasové přestávky se trefil znovu Kaláb a třetí branku přidal Jandl. Po přestávce přidal kapitán Novotný dvě branky a bylo o výsledku rozhodnuto. Hosté se přeci jen dočkali čestného úspěchu, kdy hostující Hloušek se prosadil krátce před koncem utkání a zkorigoval na konečných 5:1.

Utkání shrnul Milan Novotný: V zápase jsme Sporting k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.

FK Dobrovice -  FC Sporting Mladá Boleslav "B" 5:1 (2:0)

Branky: 2., 12. Kaláb Eliáš, 44. Jandl Jakub, 46., 52. Novotný - 59. Hloušek

FK Dobrovice: Sedláček - Moc, Boháček, Zajíček, Zvalo - Novotný J.(C), Kaláb, Jandl, Hlaváč - Sakrýt

Tabulka OP mladší žáci U13 7+1 skupina B zde