Utkání mladších žáků s Akumou rozhodl až penaltový rozstřel

30.05.2017 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Akuma Mladá Boleslav 0:1 n.p.

Ačkoliv utkání skončilo 0:0, nebyla o krásné fotbalové momenty nouze. Obranu hostů zaměstnával důrazný Hložek, ale chyběl mu větší klid v zakončení a nebo ho vychytal hostující brankář Plavecký. Pozadu nezůstal ani domácí brankář Petr, který konečky prstů vyškrábl nákop hostujícího obránce mířící pod břevno. Do další šance se řítil Procházka a opět musel hostující brankář vytáhnout vynikající zákrok.
I ve druhém poločase dobrovičtí bušili do hostující obrany a hosté hrozili z brejků, ale oba brankaři se činili a tak utkání musel rozhodnout až penaltový rozstřel,  ve kterém byli nakonec šťastnější hosté z Mladé Boleslavi.
FK Dobrovice - SK Akuma Mladá Boleslav 0:1 n.p.
FK Dobrovice: Petr - Kohout, Odstrčil, Procházka - Zvěřina, Durna Petr, Marček - Hložek. Střídali: Hejdrychová, Durna Jakub.

Tabulka a výsledky dalších utkání skupiny B mladších žáků zde.

DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 27.09.
vs. Út
FK Dobrovice (ml. žáci) 17:00