Mistrovské utkání mladších žáků 7+1 14 kolo

28.04.2013 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice- SK Žerčice 22:0 (10:0)

V dalším mistrovském utkání na domácí půdě jsme nastoupili proti soupeři ze dna tabulky Okresního přeboru mladších žáků SK  Žerčice. Toto mužstvo s hráči, kteří patří do věkově do třídy minižáků bylo pro naše kluky spíše treningovým soupeřem.
 Byla  čtyřicátá vteřina zápasu a již jsme vedli 2:0 , tedy nebylo co řešit. Ovšem, že nastřílíme tolik branek při pohledných kombinačních akcích soupeřem nestíhaných, to předčilo naše očekávání. Hodnocení v takovémto utkání není na místě ale
kluci si s chutí zastříleli a to ještě některé akce nedotáhli do úspěšného konce. Náš bomber ze střední vzdálenosti P.Svárovský měl dnes smůlu když trefil dvakrát tyč a jednou břevno a jiných akcí nezakončených brankou bylo více. Za týden zajíždíme na hřiště vedoucích Luštěnic, s kterými jsme v tomto soutěžním ročníku již dvakrát remizovali. To bude úplně jiný zápas od těch co jsme hráli . Hra tam bude probíhat jinak, na což se budou kluci zejména v obraně a záložních postech budou muset připravit. No, bude to prověrka ale je to fotbal , proto bude na místě podat zodpovědný výkon, dát do toho všichni všechno pro úspěch v zápase.

 


Sestava:    Volf- Paclt, Svárovský, Sova -  Gracl, Málek, Havlát - Backa

Střídali:   Janík, Vejvoda, Žemla, Kopecký, Červa


branky     Janík 5x, Gracl 4x,  Backa 4x, Málek 4x,  Kopecký 3x,  Havlát, Vejvoda

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

TJ Žerčice
vs.
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 1
vs.
TJ Sokol Chotětov/SK Bezno-Sovínky (SD) 6
TJ Sokol Kosořice 0
vs.
FK Dobrovice (mladší žáci) 10

Naši partneři: