Odložené utkání s Klášterem přineslo žákům pouze bod

27.09.2022 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Klášter n/J 1:2pp (1:1)

Odložené utkání 3. kola okresní soutěže odehráli v neděli 25. září naši mladší žáci s týmem SK Klášter Hradiště n/J. Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. V 11.minutě Kaláb z dálky vstřelil první a nakonec jak se ukázalo jediný gól domácích. Hosté dopředu toho moc neukázali a zahrozili pouze 2x z rohového kopu. Ve druhém poločase domácí neproměnili řadu vyložených šancí a v posledních vteřinách zápasu se podařilo po ojedinělé akci hostům vyrovnat. Zápas dospěl k penaltovému rozstřelu, kde byli šťastnější hosté z Kláštera a připsali si bod navíc do tabulky.

Ztrátu se domácí pokusí napravit hned v úterý 27.9. na hřišti v Dolním Bousově.

FK Dobrovice - SK Klášter n/J 1:2pp (1:1) - 2:3 na penalty

Branky: 11. Kaláb - 59. Kadeřábek

FK Dobrovice: Sedláček - Darmoš, Moc, Boháček, Zajíček - Hlaváč, Novotný J. (C), Válek, Novotný M. - Kaláb, Jandl

Tabulka  OP mladší žáci U13 7+1 skupina B zde