Mladší přípravka hrála mistrovský turnaj v Dobrovici

06.06.2017 Kategorie: Mladší žáci

V neděli 4. června absolvovali na domácím hřišti dobrovičtí minižáci další turnaj mladší přípravky v soutěži divize I.A. První zápas domácí sehráli proti Luštěnicím a po divoké přestřelce vyhráli 7:6. Druhý zápas hráli dobrovičtí proti Březnu a vyhráli 10:5. Do třetího zápasu nastoupili domácí proti Dolnímu Bousovu, se kterým bohužel prohráli 3:8. Do posledního zápasu nastoupili domácí proti Kněžmostu a po vyrovnaném zápase remizovali 3:3. "Všem hráčům bych rád poděkoval za předvedené výkony. Rozhodčím za kvalitní pískání, divákům a hlavně maminkám za podporu," hodnotil turnaj trenér Vlasta Kabele.

Sestava FK Dobrovice: Martin Hašul - Jakub Nosek, Matyáš Pokorný, Jakub Žid, Šimon Hrůza - Michal Čumpelík, Viky Ševců, Dominik Picek, Šimon Kabele, Marek Černý.

SK Meteor Kostelní Hlavno 1
FK Dobrovice (ml. žáci) 5