Mladší žáci v souboji prvního s druhým porazili Luštěnice

07.11.2019 Kategorie: Mladší žáci
TJ Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 0:4 (0:2)
Na mladší žáky čekal v rámci utkání 11. kola soutěže 7+1 okamžik pravdy, když nastoupili k utkání na hrišti druhého celku tabulky z Luštěnic. A ačkoliv hosté nepustili takový brankostroj, na jaký byli zvyklí v předešlých utkáních, se soupeřem si nakonec poradili poměrně jednoznačně. Dobrovičtí mladší žáci v zápase svého soupeře herně převyšovali, ale zakončení řešili mnohdy zbrkle. Proto v poločase vedli pouze o dvě branky. Druhý poločas se nesl v podobném duchu a Dobrovice ze své převahy přidala další dvě branky. Luštěnice zahrozily pouze ze dvou, tři šancí, které brankář Plíšek vyřešil.
TJ Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 0:4 (0:2)
Branky:  10. Zajíček Ladislav, 27. Kopecký Jan, 55. Zajíček Ladislav, 59. Čumpelík Michal
FK Dobrovice: Plíšek Marek- Odstrčil, Cigánek, Kříž - Henrich, Zajíček - Kopecký, Čumpelík. Střídající: Lepka, Plíšek Martin, Hanuš
Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkán naleznete zde.

FC Sporting Mladá Boleslav "A" 0
FK Dobrovice (ml. žáci) 4