Mladší žáci si poradili s Bousovem a dotáhli se na čelo tabulky

29.09.2022 Kategorie: Mladší žáci

DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) - FK Dobrovice 2:3 (1:0)

V úterý 27.9. sehráli mladší žáci utkání 4.kola na hřišti v Dolním Bousově. Na začátku utkání šli domácí do vedení Veselým, naši hráči recept na překonání domácího brankáře v 1. poločase nenašli a domácím se i přes lepší hru ve středu hřiště přidat další branku naštěstí nepodařilo. Po přestávce bylo ještě hůř a Veselý přidal druhou branku. Od této chvíle to ale byli dobrovičtí kdo udával tempo hry, Boháček ve skrumáži snížil a po chvíli Novotný z přímého kopu vyrovnal. Po dalších šancích se podařilo Kalábovi přidat vítěznou branku. Po zlepšení ve 2. poločase jsme vybojovali důležité 3 body a dotáhli se první Jabkenice.

DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) - FK Dobrovice 2:3 (1:0)

Branky: 8., 32. Veselý - 38. Boháček, 43. Novotný, 51. Kaláb

FK Dobrovice: Sedláček - Darmoš, Moc, Boháček - Hlaváč, Novotný J. (C), Válek, Zvalo - Kaláb

Tabulka OP mladší žáci U13 7+1 skupina B zde