Mladší žáci prohráli s Klášterem a opustili první příčku

10.06.2022 Kategorie: Mladší žáci

Klášter n. Jizerou - FK Dobrovice 4:2 (2:2)

V neděli 5.června odcestovali naši mladší žáci na mistrovský zápas 8.kola do Kláštera Hradiště nad Jizerou. Soupeři jsme chtěli oplatit prohru z posledního vzájemného zápasu, což se ale bohužel nepovedlo. Na začátku utkání dobrovičtí hned inkasovali a v 8.minutě přidal svůj 2.gól Zikán. Zlepšeným pohybem a důrazem se podařilo Válkovi snížit a Fortnerovi před přestávkou vyrovnat. Obrat se po přestávce nekonal a po množství neproměněných šancí se domácím po brejku podařilo vstřelit 3.branku. V závěru zápasu po úniku vsítil Najman 4. gól a naši žáci odjeli domů bez bodu.

Po vyrovnání jsme věřili v bodový zisk, ale díky obrovskému množství neproměněných šancí v 2.poločase odjíždíme s prázdnou, shrnuli trenéři Novotný a Sedláček.

Klášter n. Jizerou - FK Dobrovice 4:2 (2:2)

Branky: 3., 8. Zikán Josef, 53. Sheiko, 59. Najman -  15. Válek, 27. Fortner

FK Dobrovice:  Šak - Fortner, Sedláček, Kerner, Bělka - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht
Střídali: Kelbich, Válek

Tabulka OP mladší žáci 7+1 ZLATÁ SKUPINA  zde

DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 27.09.
vs. Út
FK Dobrovice (ml. žáci) 17:00