Mladší žáci postoupili přes Klášter do semifinále okresního poháru

13.10.2022 Kategorie: Mladší žáci

SK Klášter - FK Dobrovice 1:2 (0:0)

Mladší žáci vybojovali postup do semifinále poháru. Na hřišti v Klášteře Hradiště n/Jizerou odehráli mladší žáci ve středu 12. října 2.kolo okresního poháru. Od začátku sice naši žáci byli více na polovině hostí, ale díky nervozitě v koncovce odcházeli do kabin za bezbrankového stavu. Hned po přestávce se trefil kapitán Novotný a naši hráči dál spalovali šance. Hosté hrozili pouze z ojedinělých útoků a z jednoho se podařilo Havrdové vyrovnat. Vyrovnaný stav ale nevydržel dlouho a Zajíček únikem přes polovinu hřiště tvrdou střelou vstřelil vítězný gól zápasu.

Shrnutí trenéra Novotného: Většinu zápasu jsme byli lepší a zaslouženě jsme postoupili do semifinále poháru.

SK Klášter - FK Dobrovice 1:2 (0:0)

Branky: 51. Havrdová 33. Novotný, 54. Zajíček

FK Dobrovice: Sedláček - Darmoš, Moc, Zajíček - Zvalo, Válek, Novotný (C), Kaláb - Vrabec, Jandl

SK Meteor Kostelní Hlavno 1