Mladší žáci porazili Sporting a vyhráli ZLATOU skupinu okresního přeboru!

26.06.2022 Kategorie: Mladší žáci

FC Sporting Mladá Boleslav "A" - FK Dobrovice -  0:4 (0:2)

V neděli 19. června odehráli svůj poslední mistrovský zápas také mladší žáci a to na Astonce s týmen Sporting MB. Před zápasem bylo jasné, že pouze vítězství zajistí našim hráčům 1.příčku ve Zlaté skupině okresního přeboru. Od první minuty dobrovičtí zatlačili domácí na jejich polovinu a do poločasu vstřelil 2 branky D.Mráček. Po poločasové přestávce přidal L.Sedláček 3.gól a vítězství v závěru potvrdil E.Kaláb. Ve velmi horkém odpoledni odehráli kluci velmi dobré utkání a zaslouženě vyhráli.

Mladší žáci mají za sebou velmi úspěšnou sezónu, kdy vyhráli Zlatou skupinu okresního přeboru a v poháru skončili na 2.místě.

Děkujeme hráčům za předvedené výkony a gratulujeme, rodičům a fanouškům za podporu, shrnuli trenéři Milan Novotný a Aleš Sedláček

FC Sporting Mladá Boleslav "A" - FK Dobrovice -  0:4 (0:2)

Branky: 18., 29. (pen) Mráček, 48. Sedláček, 57. Kaláb
FK Dobrovice: Šak - Fortner, Sedláček, Moc, Zajíček - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht
Střídali: Kelbich, Kerner

Tabulka OP mladší žáci 7+1 ZLATÁ SKUPINA  zde

FK Dobrovice (ml. žáci) 02.10.
vs. Ne
FC Sporting Mladá Boleslav "B" 08:30