Mladší žáci porazili Sporting a dostali se do čela Zlaté skupiny

16.05.2022 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav "A" 2:0 (1:0)

V neděli 15.května odehráli mladší žáci na domácím hřišti již 5. utkání Zlaté skupiny okresního přeboru se Sportingem MB „A“.

Před začátkem utkání panovali obavy , protože se nám v zimní přípravě se soupeřem herně ani výsledkově nedařilo, opak byl ale pravdou. Od začátku naši mladší žáci Sporting přehrávali a v 11. minutě dal vedoucí branku J. Novotný. Po zbytek poločasu naše obrana pracovala spolehlivě a soupeře jsme do vážnějších šancí nepustili. Ve 2.poločase byl obraz hry podobný a ve 45. minutě vítězství potvrdil přímo z rohového kopu hlavičkou D. Fortner. Brankář Šak po skvělém výkonu uhájil čisté konto.

Mužstvo odehrálo velmi dobrý zápas, jen díky našim neproměněným šancím skončil zápas „pouze“  2:0 zhodnotil Milan Novotný.

FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav "A" 2:0 (1:0)

Branky: 11. Novotný, 45. Fortner

FK Dobrovice: Šak - Fortner, Sedláček, Bělka, Zajíček - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht

Střídali: Moc, Kelbich