Mladší žáci nastříleli desítku Žerčicím

24.10.2019 Kategorie: Mladší žáci

TJ Žerčice - FK Dobrovice 1:10 (0:5)

Mladší žáci i v 9. kole okresní soutěže 7+1 na hřišti v Žerčicích pokračovali ve famózních výkonech a domácím nastříleli 10 branek. O prvních šest branek dobrovických se postaralo šest různých střelců, poslední destiminutovka ale přinesla střelecké galapředstavení Ladislava Zajíčka, který vstřelil čtyři branky. Dobrovičtí neztratili zatím ani bod a mají nejlepší obranu i útok v soutěži. V přištím utkání ale narazí na Luštěnice, které jsou podobně suverénní, z osmi utkání zapsali jedinou porážku a dobrovických dýchají na záda. Půjde tak o šlágr kola a zřejmě o rozhodující utkání v boji o prvenství v soutěži. Zápas se v Luštěnicích hraje v sobotu 2. listopadu již od 9 hodin.

TJ Žerčice - FK Dobrovice 1:10 (0:5)

Branky: 56. Rýdl Ondřej - 1. Hanuš Martin, 12. Kopecký Jan, 17. Cigánek Matěj, 28. Lepka Jan, 29. Henrich Daniel, 32. Černý Marek, 51. Zajíček Ladislav, 53. Zajíček Ladislav, 57. Zajíček Ladislav, 58. Zajíček Ladislav

FK Dobrovice: Plíšek Marek - Černý M., Kříž, Plíšek Martin, Hýbl, Hrůza, Kopecký J., Zajíček, Čumpelík, Henrich, Odstrčil.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky dalších utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (mladší žáci)
SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky (SD)
TJ Sokol Luštěnice 0
FK Dobrovice (mladší žáci) 4