Mladší žáci manko z prvního poločasu už nedohnali

06.05.2022 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Klášter n. J 3:5 (0:4)

Svůj první jarní zápas na domácím hřišti odehráli mladší žáci s Klášterem Hradiště n/J. Od začátku bylo jasné, že to nebude jednoduché utkání a hosté potvrzovali svoji kvalitu i vstřelenými góly. Do poločasu si soupeř vytvořil pohodlný náskok 4 branek a domácí hrozili jen z ojedinělých šancí. Po přestávce hosté přidali 5.branku a zdálo se, že je po zápase. Domácí odmítli ukončit zápas debaklem a snažili se vstřelit alespoň čestnou branku. To se povedlo 2 góly D. Fólovi a v závěru utkání P. Wagenknechtovi. Přes zvyšující tlak se ale našim hráčům již nepodařilo vyrovnat.

Zápas měl dva rozdílné poločasy, první jasně vyhráli hosté, ale v druhém jsme byli Klášteru víc než rovnocenným soupeřem. Za druhý poločas musíme hráčům poděkovat zhodnotili trenéři Novotný se Sedláčkem.

FK Dobrovice - SK Klášter n. J 3:5 (0:4)

Branky: 36., 55. Fól, 58. Wagenknecht  - 11.,29. Sheiko, 13. Zikán, 27. Maruška (pen.), 34. Najman

Sestava: Šak - Fortner, Sedláček, Zajíček, Moc - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht

Střídali: Válek, Kelbich, Kerner, Koukl