Mladší žáci i ve druhém utkání zlaté skupiny vyhráli

27.04.2022 Kategorie: Mladší žáci

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 2:4 (2:1)

Utkání 2.kola zlaté skupiny odehráli naši mladší žáci v úterý 26.dubna na hřišti v Dolním Bousově. Od začátku se hrál fotbal s množstvím osobních soubojů a chyb na obou stranách. Přes množství neproměněných šancí jsme sice šli do vedení Mráčkem, ale domácí do přestávky dokázali otočit výsledek. Ve druhém dějství jsme se tlačili do brány a snažili se o vyrovnání. To přišlo ve 45.minutě po faulu ve vápně a Mráček z penalty vyrovnal. Ve zbytku zápasu jsme dál spalovali gólové šance a domácí hrozili z brejků. V 58.min Mráčkem rozhodl svým 3.gólem v utkání a v 60.min pojistil výhru Chromý.

Musím pochválit celý tým za podaný výkon, jediná kaňka je zranění výborně chytajícího D. Šaka po faulu v závěru utkání, zhodnotili trenéři Sedláček s Novotným.

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 2:4 (2:1)

Branky: 19. Niems, 29. Polášek - 8., 45., 58. Mráček, 60. Chromý

Sestava: Šak - Fortner, Sedláček, Bělka, Kerner - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht

Střídali: Válek, Zvalo