Mladší žáci i přes prohru s Luštěnicemi vedou Zlatou skoupinu

25.05.2022 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Luštěnice 1:2 (1:1)

Další zápas Zlaté skupiny odehráli mladší žáci s Luštěnicemi. Od začátku soupeř vycházel ze zabezpečené obrany a spoléhal se na brejky. Z jednoho v 6.minutě vstřelil hostující Kolínský úvodní branku utkání. Domácí se snažili o vyrovnání, ale naráželi na dobře bránící hráče hostí. Ve 27.minutě se po centru podařilo Kalábovi dorážkou vyrovnat. Do druhého poločasu nastoupili dobrovičtí se snahou zvrátit výsledek na svoji stranu, ale po sérii neproměněných šancí přišel trest a Kos vstřelil vítěznou branku utkání.

Bohužel jsme nedokázali proměnit čisté gólové šance a v závěru utkání hosté vedení ubránili.

FK Dobrovice - SK Luštěnice 1:2 (1:1)

Branky: 27. Kaláb - 6. Kolínský, 44. Kos

FK Dobrovice: Šak - Fortner, Sedláček, Kerner, Zajíček - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht

Střídali: Moc, Kelbich, Bělka, Válek