V dalším derby mladší žáci další porážku nepřipustili

31.10.2018 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Kosořice 3:1 (1:1)

V sobotu 27. října 2018 hráli mladší žáci FK Dobrovice na domácím hřišti mistrovské utkání skupiny 7+1 s mužstvem Kosořic, tedy opět okresní derby. Dobrovičtí k tomu utkání přistoupili zodpovědněji než v minulém kole a to se také projevilo na výsledku. Od začátku zápasu byla vidět od dobrovických hráčů větší touha po vítězství, bojovnost, vůle nenechat tentokráte nic náhodě. První branku vstřelil Víťa Odstrčil a soupeř do poločasu ještě vyrovnal, ve druhém poločase však padaly góly pouze do sítě hostů, které dávali Štěpán Pavlíček a Klárka Hejdrychová. Smutní odcházeli ze hřiště hráči i příznivci hostů, zato u domácích zavládla radost z dosaženého úspěchu a vítězství 3:1.

FK Dobrovice - TJ Sokol Kosořice 3:1 (1:1)

Branky: 6. Odstrčil Vít, 36. Cigánek Matěj, 52. Hejdrychová Klára - 3. Stehlík Lukáš

FK Dobrovice: Plíšek, Hejdrychová, Málková, Pavlíček, Cigánek, Henrich, Lepka, Odstrčil, Čumpelík, Zajíček, Picek a Hrůza.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FC Sporting Mladá Boleslav "A" 0
FK Dobrovice (ml. žáci) 4