Mistrovské utkání Mladších žáků dne 19.4.2014 FK MB 2004 - FK Dobrovice

23.04.2014 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor  jaro 2014   Mladší žáci FK Dobrovice  třetí jarní kolo

Ke třetímu jarnímu utkání vyjeli Mladší žáci FK Dobrovice na Astonku,  na hříště soupeře z konce tabulky FK  Mladá Boleslav 2004. V neúplné sestavě nastoupili bez Davida Gracla a Petra Backy , proto musela být sestava mužstva doplňována.
Bylo to utkání sice s mladšími hráči výběru soupeře ale zato s technicky vyspělými hochy. To bylo znát i na projevu jejich hry, ovšem jejich střelecké možnosti buď byly chabé, nebo byly likvidovány naší obranou. Bohužel, FK Dobrovice těžila jen z nakopávaných míčů, kombinační hry bylo pomálu a právě z oněh míčů dopředu padaly naše branky. Tam se projevila pohotovost Patrika Khümela a hráčská zkušenost při dvou brankách Martina Kopeckého. Ve druhé půli pak Martin odstoupil ale stav 1:3 dobrovičtí kluci udrželi a připsali si tak důležité body.

Sestava:   Tichý-  Niems, Žemla, Svoboda-  Suchý,  Kopecký, Pavlíček -  Khümel
Střídali :   Farkač,  Odstrčil

Fofografie z tohoto zápasu nebyly pořizovány

TJ Žerčice 28.04.