Mistrovské utkání 13.5.2012

14.05.2012 Kategorie: Mladší žáci

Mladší žáci hráli v neděli 13.5.2012 na hřišti soupeře na Horkách a zvítězili 3 : 1.Mužstvo po třech porážkách opět vyhrálo a podalo pěkný výkon.Soupeř zahrával dva pokutové kopy,ale ani jeden neproměnil,řadu vyložených šancí naše mužstvo nevyužilo.Opět nastoupili dva hráči z oddílu minižáků a nezklamali.Branky za naše mužstvo dávali-Kroupa,Stehlík a Svoboda.

Mužstvo hrálo v sestavě : Krejcar-Málek,Špaková,Svárovský-Havlát,Humpola,Stehlík-Kroupa.Střídali - Frydrych,Koller,Sova,Janík,Horák,Svoboda,Kühmel.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Sporting Mladá Boleslav "A" 0
vs.
FK Dobrovice (ml. žáci) 4
FK Dobrovice (ml. žáci) 3
vs.
TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou (SD) 1
FK Dobrovice (ml. žáci) 1
vs.
FC Sporting Mladá Boleslav "A" 1

Naši partneři: