Mistrovské utkání 7+1dne 4.11.2012

04.11.2012 Kategorie: Mladší žáci

                          Předposlední mistrovské utkání mladších žáků ve skupině F3A na hříšti soupeře TJ Žerčice bylo naprosto v plné moci dobrovických kluků a přitom  utrpěli vítězství 1:5  po poločase 1:2.

    Oproti minulému utkání se vůbec nedařilo obraným řadám zpracovat i přihrát míče na krajní záložníky , pouhé odkopávání nebylo fotbalové a nestačí. Útočné řady si potom míče musely vybojovávat samy , ovšem velmi často je někteří zase ztráceli v kličkách a špatných přihrávkách. Přesto hra byla devadesát procent v moci FK Dobrovice, která při spálených šancích mohla vyhrát i dvouciferným výsledkem.

    Překvapením i pro domácí bylo, když TJ Žerčice po dvou minutách hry zaskočila dobrovické kluky nedůsledné v obraně vedoucí brankou, ale to bylo vše.  Za dvě minuty vyrovnal Jarka Havlát, David Gracl zvýšil na 1:2 a od té doby začalo neproměňování šancí až do konce poločasu. Druhá půle, stejný obraz hry jen s jedním rozdílem. Soupeř se sporadicky dostal k naší brance a po faulu nařízený pokutový kop proti FK Dobrovice dobrovický brankař Volf soupeři vychytal. Další dvě branky FK Dobrovice vstřelil David Gracl , jednu střelou z dálky přidal Tomáš Vejvoda a nebýt mnoha promarněných šancí těch jmen by bylo více.

   Příští soupeř TJ Luštěnice - to se kluci musí zamyslet nad svoji hrou, poslouchat pokyny trenérů v utkání, hrát fotbal jaký mnohdy ukazují.

 

Sestava. Volf- Žemla, Paclt, Svoboda- Havlát, Málek, Gracl- Backa

 

Střídali: Tichý, Červa, Sova, Rajmon, Farkaš, Frydrych,

Příští utkání

FK Dobrovice (ml. žáci) 09.10.
vs. Ne
SK Bakov n/J 08:30

Předchozí utkání

FK Dobrovice (ml. žáci) 5
vs.
FC Sporting Mladá Boleslav "B" 1
DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 2
vs.
FK Dobrovice (ml. žáci) 3
FK Dobrovice (ml. žáci) 1
vs.
SK Klášter n/J 2pp

Naši partneři: