Mladší žáci nadělili Žerčicím kanára

03.10.2018 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Žerčice 6:0 (4:0)

Mladší žáky FK Dobrovice čekal v sobotu 29. září na domácím hřišti další zápas, ve kterém hostili Žerčice. Mladší žáci v minulém utkání nadělili Krnsku 25 branek a nechtěli zůstat pozadu ani tentokrát. V prvním poločase se trefili čtyřikrát, ve druhém přidali další dvě branky a nadělili tak Žerčicím na cestu domů kanára. Mladší žáci po pěti kolech vévodí tabulce bez ztráty bodu a se skóre 41:5. V příštím kole nastoupí v Luštěnicích, které rovněž ještě neztratily ani bod. Půjde tak o přímý souboj o první místo tabulky. Hned tři dobrovičtí střelci jsou také v top 5 kanonýrů soutěže, Honza Lepka na 2. místě, Láďa Zajíček na 4. místě a Honza Kopecký na 5. místě.

FK Dobrovice - TJ Žerčice 6:0 (4:0)

Branky: 2. Lepka Jan, 13. Pavlíček Štěpán, 25. Cigánek Matěj, 27. Lepka Jan, 51. Kopecký Jan, 52. Kopecký Jan

FK Dobrovice: Plíšek - Hejdrychová, Málková, Odstrčil, Picek, Hrůza, Henrich, Zajíček, Čumpelík, Kopecký, Cigánek. Střídali: Lepka, Wágner, Pavlíček.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (mladší žáci)
SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky (SD)
TJ Sokol Luštěnice 0
FK Dobrovice (mladší žáci) 4