Závěrečný turnaj nejmladší přípravky v Kosořicích.

26.06.2013 Kategorie: Minižáci

V sobotu 22.6.2013 se sešli na závěr sezony mužstva,která proti sobě nastupovala v rámci Ligy Svatojiřského Lesa.Kromědomácích se klání zúčastnili hráči Loučeně,Luštěnic,Struh a Dobrovice.Po nezdaru na předešlém turnaji na Loučeni jsme do soubojů rozhodně nenastupovali s přehnanými ambicemi.

Již v prvním zápase proti domácímu výběru Kosořic,podalo naše mužstvo překvapivě kvalitní výkon,díky kterému po boji zvítězilo 4 : 2 - branky dávali 2x Filip Seneši,Dan Henrich a Honzik Kopecký.Již v tomto utkání nás neuvěřitelnými zákroky podržela opora týmu,brankařka Klárka Hejdrychová.

S očekáváním a trochu překopanou sestavou jsme ve druhém utkání vyzvali k měření sil tým z Luštěnic.Po jednoznačném průběhu utkání jsme odešli vysoko poraženi 7 : 0.Fyzická i fotbalová vyzrálost některých hráčů soupeře vyvolala pochybnosti a oprávněnosti jejich startu v soutěži dané věkové kategorie a to nejen u vedení našeho týmu,ale i u dalších účastníků.Nikoho pak nepřekvapilo,že mužstvo Luštěnic bez ztráty kytičky celý turnaj nakonec vyhrálo.

Rozhodujícím a oboustranně předvedenou hrou bylo nejatraktivnějším zřejmě utkání Dobrovice - Loučeň.Obě mužstva nastoupila s odhodláním zvítězit a nasazení všech hráčů to jen potvrzovalo.Po opravdu výtečném výkonu naše mužstvo dokázalo brankou Káji Málkové v poslední minutě zápasu zvítězit 3 : 2,což nám skýtalo neuvěřitelnou možnost bojovat o celkovou stříbrnou pozici - branky Filip Seneši,Dan Henrich a Kája Málková.

V závěrečném zápase proti Struhám naši hráči čapli příležitost za pačesy a trvale dobývali branku soupeře.Po místy výrazné převaze dobrovických borců nečekaně uhodilo na druhé straně.Volný přímý kop pod břevno byl i pro Klárku nechytatelný.Naše mužstvo se však nechtělo loučit s turnajem porážkou a jednu možnost využilo-Filip Seneši srovnal na konečných 1 : 1.Při závěrečném ceremoniálu si naši právem hrdí borci došli pro pohár a odměnu za celkové druhé místo.Navíc Klárka Hejdrychová byla již na druhém turnaji po sobě vyhlášena nejlepší brankařkou.

Náš klub reprezentovali - Klárka Hejdrychová,Štěpán Hlaváček,Adam Špak,Pavlínka Volprechtová,Štěpán Pavlíček,Matyáš Pokorný,Hynek Sobota,Kája Málková,Filip Seneši,Daniel Henrich,Honzík Kopecký,Štěpán Volf,Filip Štohr a Eda Raška.

Všem malým děvčatům a klukům,hájícím barvy našeho klubu,patří veliké poděkování za vervu,s jakou se věnují tomuto krásnému sportu.V neposlední řadě patří dík i rodičům potěru,za jejich pravidelnou podporu při trenincích a neúnavné povzbuzování při zápasech.Turnaj v Kosořicích byl důkazem toho,že máme nejlepší fanoušky z řad rodičů a to zejména maminky jsou bezkonkurenční - dobrovické maminky jsou nejlepší fanynky.

Turnaj v Kosořicích byl krásnou oslavou fotbalu a zároveň tečkou za celou jarní sezonou.Přejeme všem malým i velkým sportovcům pěkné prázdniny a s některými se již 19 srpna setkáme na fotbalovém kempu FK Dobrovice.

 

 

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: