Třetí mistrovský turnaj starší přípravky

30.05.2017 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka FK Dobrovice hrála 21. 5. 2017 na domácím hřišti již třetí mistrovský turnaj Divize II. A. Přípravka do turnaje nastupovala v sestavě Pavlíček - Hejdrychová, Málková, Špak - Henrich, Kopecký, Picek, Odstrčil, Hlaváček - Čumpelík, Lepka.

Do prvního utkání nastoupili dobrovičtí minižáci proti Kněžmostu a soupeře porazili 3:1 po brankách Hejdrychové, Kopeckého a Hlaváčka.

Ve druhém utkání čekal na dobrovické nejsilnější soupeř skupiny, a to Dlouhá Lhota. Síla soupeře se potvrdila i v samotném utkání, když mu dobrovičtí podlehli jasně 1:7. Jedinou branku za domácí vstřelil Henrich. Dobrovičtí se v tomto utkání mnoha chyb v rozehrávce, v obranné činnosti a nepodržel je ani brankář.

V posledním utkání čekal na domácí soupeř z Nové Vsi, kterého poraili 6:3. Branky stříleli dvakrát Lepka, Odstrčil, Čumpelík, Henrich a Hejdrychová.

"Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedené výkony, i když ne vždy se dařilo, a dále všem, kteří pomohli s přípravou hřiště na turnaj, a v neposlední řadě i rodičům, kteří nás po celou dobu turnaje povzbuzovali," uvedl trenér přípravky František Kalousek.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: