Starší přípravka vyhrála i čtvrté utkání, tentokrát na penatly zdolala Luštěnice

15.09.2020 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Luštěnice 5:4 n.p. (2:3)

V sobotu 12. září odehrála starší přípravka FK Dobrovice čtvrtý mistrovský zápas okresního přeboru, když na domácím hřišti přivítala TJ Sokol Luštěnice.  Od začátku bylo jasné, že i přes brzké vedení 2:0 to nebude pro domácí lehký zápas. Hosté vyrovnali a do poločasové přestávky vstřelili dokonce ještě třetí branku. Po přestávce Luštěnice náskok ještě navýšili na 4:2 a vypadalo to na první podzimní porážku domácích. Ti však bojovali a snížili nejprve na 3:4, a v poslední minutě dokonce vyrovnali na 4:4. Zápas tak šel do penaltového rozstřelu, ve kterém byli šťastnější dobrovičtí a uhájili tak podzimní neporazitelnost. "Jsem rád, že to kluci i přes nepříznivý stav utkání nevzdali, bojovali až do konce a nakonec byli odměněni vítězstvím," zhodnotil utkání trenér Milan Novotný.

Branky: J. Zajíček 2x, M. Boháček 2x

Trenéři: Aleš Sedláček a Milan Novotný