Starší přípravka uspěla ve 2.kole Sportfotbal cupu

01.10.2019 Kategorie: Minižáci

V pondělí 30.9.2019 odehráli dobrovičtí hráči starší přípravky 2.kolo Sportfotbal cupu. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný. Soupeř jako první v 8.minutě vstřelil branku a v minutě 11 přidal další. Naši hráči se rychle vzpamatovali a začali soupeře více napadat a útočit. To se jim vyplatilo a v 16.minutě branku vstřelil Jan Novotný a hned po něm Tomáš Hanák. V 18.minutě přidal další branku Matyáš Chromý. Poločas skončil výsledkem 3:2. Do druhého poločasu vstoupili opět lépe hráči Slavoje Kr.Vrutice. Ve 26.minutě a ve 28.minutě vstřelil branku Jonáš Martinec. Dobrovičtí hráči ovšem prohrát nechtěli a začali více bojovat. Po brankách Tomáše Hanáka - 33.min., Šimona Kabele - 35.min., Tomáše Hanáka - 42.min., Eliáše Kalába - 46.min., a Dana Mráčka - 49.min., vedla starší přípravka 8:4. V 50.minutě dokázal soupeř ještě vstřelit jednu branku a zápas tak skončil výhrou FK Dobrovice 8:5.

Sestava hráčů - brankář - Denis Šak, David Bělka, Tomáš Hanák, Matěj Moc, Eliáš Kaláb, Jan Novotný, Matyáš Chromý, Dan Mráček, Dominik Picek a Šimon Kabele.

Všem hráčům děkujeme za bojovnost, kterou předvedli na domácím hřišti. Trenéři Vlasta Kabele a Milan Novotný.

Podzim 2016