Starší přípravka porazila TJ Sokol Kosořice

29.10.2019 Kategorie: Minižáci

V sobotu 26.10.2019 odehráli dobrovičtí hráči starší přípravky své předposlední mistrovské utkání na domácím hřišti proti TJ Sokol Kosořice. Na velmi mokrém trávníku se našim hráčům ze začátku moc nedařilo a hra se nevyvíjela příliš dobře. Po prvním gólu, který vstřelil Matyáš Chromý přišlo vyrovnání ze strany Kosořic. V 19.minutě po výborné přihrávce dorážel do branky Dominik Picek. Poločas skončil 2:1. Po zranění kolene musel odstoupit ze hry Šimon Kabele.

Druhý poločas začali dobrovičtí hráči lépe, ve 27. a 29.minutě přidal branky Matyáš Chromý, ve 32.minutě Denis Šak, v 37.minutě Jan Novotný, ve 42.minutě opět Matyáš Chromý a ve 45.minutě Denis Šak. Kosořičtí hráči vstřelili na konci zápasu jednu branku a zápas tedy skončil vítězně 8:2.

Sestava hráčů - brankář - Denis Fortner, Denis Šak, Eliška Sedláčková, Max Kelbich, David Bělka, Tomáš Hanák, Jan Novotný, Matyáš Chromý, Dan Mráček, Dominik Picek a Šimon Kabele.

FK Dobrovice : TJ Sokol Kosořice 8:2

Děkujeme hráčům za předvedenou hru, bojovnost a snahu. Trenéři Vlasta Kabele a Milan Novotný.

Poslední mistrovské utkání odehraje starší přípravka na hřišti v Dlouhé Lhotě.

Podzim 2016