Starší přípravka má za sebou náročný víkend

01.09.2020 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice – SK Kosmonosy                7:6

V sobotu 29. srpna odehrála starší přípravka druhý mistrovský zápas okresního přeboru, tentokrát na svém hřišti čelila ambicióznímu soupeři SK Kosmonosy.  Ve vyrovnaném utkání bohatém na šance domácí udávali tempo hry, ale hosté vždy vyrovnali. O poločasové přestávce byl stav 3:3, v poslední minutě zápasu se domácím podařilo vstřelit vítěznou branku a zvítězili tak 7:6. Celý zápas výborně chytal a tým podržel Sedláček.

FK Dobrovice – SK Kosmonosy                7:6
Branky: Kaláb 2, Novotný 2, Hanák, Zajíček, Bělka

V neděli 30. srpna potom dobrovičtí odehráli turnaj fotbalových nadějí starších přípravek na stadionu FK Mladá Boleslav. V kvalitně obsazeném turnaji nakonec po 3.místě ve skupině obsadili konečné 6.místo.

Zápasy:
Ve skupině:
FK Dobrovice – FK MB U10                   0:5
FK Dobrovice – SKP MB                        5:3 (Boháček M. 2, Zajíček, Kaláb, Novotný)
FK Dobrovice - Český Brod                  2:3 (Kaláb 2)
FK Dobrovice - Dolní Bousov                2:7 (Boháček, Zajíček)
FK Dobrovice - Mnichovo Hradiště       3:0  (Zajíček, Boháček, Bělka)
O umístění:  5. – 6. místo
FK Dobrovice - Polaban Nymburk       1:4 (Hanák T. (p.))

Celkové pořadí:
1. FK Turnov, 2. SK Český Brod, 3. SK Benešov, 4. FK Mladá Boleslav, 5. SK Polaban Nymburk, 6. FK Dobrovice, 7. SK Kosmonosy, 8. Mnichovohradišťský SK, 9. SK Sobotka, 10. SKP Mladá Boleslav, 11. Dolnobousovský SK, 12. SK Benátky nad Jizerou.

Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům po náročném víkendu za předvedený výkon a reprezentaci klubu, rodičům za doprovod a povzbuzování.

Trenéři Aleš Sedláček a Milan Novotný

Podzim 2016