Starší přípravka B si v zastřílela v Dlouhé Lhotě

06.11.2019 Kategorie: Minižáci

FK Dlouhá Lhota - FK Dobrovice 5:18 (2:9)

Za sychravého listopadového počasí odehrála starší přípravka B souběžně s přípravkou A v sobotu 2. listopadu na hřišti FK Dlouhá Lhota poslední zápas podzimní části mistrovské soutěže. S pouhým počtem 2 hráčů na střídání bylo mužstvo FK Dobrovice od první minuty lepším týmem a do kabin šlo s náskokem sedmi gólů za stavu 9:2. Ve druhém poločase hosté skóre ještě zdvojnásobili a zvítězili jednoznačným výsledkem 18:5. "Hráčům bych chtěl poděkovat za velmi dobrý výkon nejen v tomto utkání, ale i v celé podzimní části soutěže, rodičům za podporu a doprovod hráčů na všechna utkání a Vlastovi Kabele za pomoc při zápasech a trénincích," zhodnotil utkání a podzimní část soutěže rezervy starší přípravky trenér Milan Novotný.

FK Dlouhá Lhota - FK Dobrovice 5:18 (2:9)

Branky: T. Hanák 4, E. Kaláb 4, J. Novotný 4, L. Sedláček 3, J. Zajíček 2. M. Moc.

Podzim 2016