Poslední mistrovský zápas starší přípravky "A"

04.11.2019 Kategorie: Minižáci

FK Dlouhá Lhota "B" : FK Dobrovice "A" 3:7

V sobotu 2.11.2019 za velmi nepříznivého počasí odehráli dobrovičtí hráči starší přípravky svůj poslední mistrovský zápas. Tentokrát nastoupili na hřišti soupeře proti FK Dlouhá Lhota "B". První branka padla až v 8.minutě, kdy šla Dlouhá Lhota do vedení. V minutě 15. došlo k vyrovnání, kdy branku vstřelil Dan Mráček, který během utkání přidal ještě 3 branky. Střelecky se prosadil Denis Fortner, který vstřelil 2 branky a jednu přidal Dominik Picek. Během utkání se zranil Denis Fortner, který dohrával s bolestí kotníku. Na střídání zůstal jen jeden hráč, ale i tak dokázali dobrovičtí hráči Dlouhou Lhotu porazit. Vynikající výkon a bojovnost předvedla Eliška Sedláčková, dále Matyáš Chromý, Dan Mráček a brankář Šimon Kabele.

Dobrovičtí hráči starší přípravky odehráli na podzim 11 utkání, ve kterých dokázali 10x vyhrát a jen 1x prohrát.

Děkujeme hráčům za krásný fotbalový podzim, trenéři Vlasta Kabele a Milan Novotný.

Podzim 2016