Na turnaji v Dolním Bousově starší přípravce jen těsně uniklo zlato

20.02.2020 Kategorie: Minižáci

V sobotu 15. února odehrála starší přípravka další halový turnaj. V Dolním Bousově se utkala s mužstvem domácích, Dlouhou Lhotou a SKP Mladá Boleslav. Turnaj se hrál dvoukolově systémem každý s každým.

Dobrovičtí nastoupili ve složení: Denis Šak (G), Daniel Mráček, Matyáš Chromý, Dominik Picek, Vít Koukl, Lukáš a Eliška Sedláčkovi, Maxmilián Kelbich a Josef Zajíček.

Zápasy:
FK Dobrovice - SKP MB              1:0
branka: Kelbich

DBSK - FK Dobrovice                  0:1
branka: Chromý

FK Dobrovice - Dlouhá Lhota     0:0

SKP MB - FK Dobrovice              0:1
branka: Chromý

DBSK - FK Dobrovice                 1:0

Dlouhá Lhota - FK Dobrovice      0:2
branky: Picek, Kelbich

Při shodném bodovém zisku o vítězi rozhodlo celkové skóre. V rozdílu vstřelených a obdržených branek byli o 1 vstřelenou branku lepší hráči Dolního Bousova, a tak hráči Dobrovice skončili těsně druzí. Dobrovičtí hráči vedeni trenérem Alešem Sedláčkem podali výborný výkon a zlato jim uniklo velice těsně. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Matyáš Chromý.

Hráčům děkuji za předvedený výkon a rodičům za podporu a atmosféru při zápasech.

Milan Novotný

Podzim 2016