První halový turnaj mladší přípravky

26.11.2019 Kategorie: Minižáci

V sobotu 23. listopadu 2019 hrála mladší přípravka FK Dobrovice na halovém turnaji v Turnově. Ve skupině měli dobrovičtí fotbalisté za soupeře Jablonec, Liberec, Semily a Českou Lípu.

Výsledky jednotlivých utkání :  Dobrovice - Jablonec           0:9

Liberec - Dobrovice             7:2   branky: Hlaváč, Boháček

Semily - Dobrovice              8:0

Česká Lípa - Dobrovice             4:0

Po skončení zápasů ve skupinách se hrálo o celkové umístění a soupeřem dobrovického týmu o 9 - 10. místo byly Sedmihorky. Po bojovném výkonu dobrovičtí hráči zvítězili 2:0, když branky střílelii Toník Kadeřábek a Adam Sakryt. Kluci měli z vítězství radost, jako kdyby vyhráli celý turnaj, a to je dobře. Ve skupině Dobrovice narazila na silná mužstva, ale pro hráče to jsou zkušenosti do dalších zápasů. Všichni hráči se snažili podat co nejlepší výkon, ale na své soupeře  zatím fotbalově neměli.

Sestava: Novotný - Boháček O., Boháček M. - Hlaváč, Kadeřábek, Bečvář, Černá - Kadeřábková, Sakryt.

Nejlepším hráčem mužstva na turnaji byl vyhlášek Kryštof Hlaváč.

Závěrem chci všem hráčům poděkovat za dobrou reprezentaci svého klubu i města Dobrovice a rodičům za podporu po celou dobu turnaje.

Podzim 2016