Mistrovské zápasy starší přípravky FK Dobrovice

28.09.2019 Kategorie: Minižáci

Hráči starší přípravky FK Dobrovice odehráli 3 mistrovská utkání.

Dne 20.9.2019 rozstříleli dobrovičtí hráči na hřišti soupeře SK Bakov nad Jizerou a to vysoko 16:1. Mezi střelce branek se zapsali: Eliáš Kaláb, Matěj Moc, Eliška Sedláčková, Jan Novotný, Vít Koukl, Josef Zajíček, Jakub Žid a Šimon Kabele. V prvním poločase nastříleli naši hráči 8 branek a ve druhém jich ještě 8 přidali. První poločas se do branky postavil Šimon Kabele a druhý poločas ho vystřídal Lukáš Sedláček.

Sestava hráčů - brankáři - Šimon Kabele a Lukáš Sedláček, Matěj Moc, Josef Zajíček, Jakub Žid, Jan Novotný, Eliáš Kaláb, Eliška Sedláčková a Vít Koukl.

SK Bakov nad Jizerou : FK Dobrovice 16:1.

Další mistrovské utkání odehráli dobrovičtí hráči za nepříznivého počasí na hřišti SK Kosmonosy dne 25.9.2019. V 7.minutě se dostali do vedení, kdy branku vstřelil Honzík Novotný, další přidal Dominik Picek, ale soupeř dokázal zápas otočit a starší přípravka poprvé prohrála.

SK Kosmonosy "A" : FK Dobrovice "A" 4:2

Sestava hráčů: brankář - Lukáš Sedláček, Eliška Sedláčková, Josef Zajíček, Tomáš Hanák, David Bělka, Matyáš Chromý, Jan Novotný, Eliáš Kaláb, Dan Mráček, Dominik Picek a Šimon Kabele.

I přes porážku bychom chtěli pochválit dobrovické hráče za předvedenou hru.

Dne 28.9.2019 na domácím hřišti porazili hráči FK Dobrovice TJ Sokol Struhy 9:2.

Začátek utkání byl velmi vyrovnaný. až v 10.minutě se střelecky prosadil Eliáš Kaláb a ve 12.minutě Tomáš Hanák. Hráči TJ Sokol Struhy dokázali vstřelit branku ve 12 a 30.minutě. Další vstřelené góly padaly již do branky soupeře. Branky - 2x Denis Šak, 2x Eliáš Kaláb, Tomáš Hanák, Matyáš Chromý, Dominik Picek a 2 branky byly vlastní.

Sestava hráčů: brankář - Šimon Kabele, Eliška Sedláčková, Tomáš Hanák, David Bělka, Matyáš Chromý, Jan Novotný, Eliáš Kaláb, Dan Mráček, Dominik Picek a Denis Šak.

Všem hráčům děkujeme za skvěle odehrané mistrovské zápasy. Trenéři Vlasta Kabele a Milan Novotný.

Podzim 2016