Hráči starší přípravky vybojovalý bronz na turnaji v Čejeticích

17.06.2020 Kategorie: Minižáci

V minulém týdnu odehrála starší přípravka další přípravné utkání s týmem Sporting MB. Přijel kvalitní soupeř, se kterým domácí celý zápas drželi krok, ale bohužel neproměňovali šance, a tak po dobrém výkonu prohráli 8:10 (branky Dobrovice stříleli Kaláb E. 4x, Zajíček J. 2x, Hanák T.  a Boháček M.).

V neděli 14.6. odehráli dobrovičtí minižáci turnaj O pohár Čechie Čejetice. V deštivém dopoledni skončili na krásném 3. místě, když jedinou prohru zaznamenali s pozdějším vítězem SK Luštěnice. V souboji o 3. místo Dobrovičtí porazili TJ Řepov 1:0 a slavili bronz. Jedinou trefu zaznamenal Mráček D.

Zápasy ve skupině:

FK Dobrovice - Čejetice    1:0
Branka: vlastní po střele T. Hanáka

FK Dobrovice - Sporting MB 1:1,  po pk  2:1
Branky: Picek D., pokutové kopy proměnili Sedláček, Chromý, Mráček

FK Dobrovice - Luštěnice   1:2
Branka: Picek D.

Hráče čekají eště čekají 2 týdny trénování, prázdniny a koncem prázdnin tradiční, již 11. fotbalový kemp FK Dobrovice.

Podzim 2016