Divize 2 B

28.04.2014 Kategorie: Minižáci

Jarní mistrovskou sezonu odstartovala mladší přípravka 19.4.2014 na domácím hřišti,kde v Divizi 2 B máme pro jarní část za soupeře Sokol Struhy,Sokol Kněžmost a SK Bezno.

V prvním utkání nastoupili do prvního poločasu Struhy oslabené a naše mužstvo toho využilo ke vstřelení tří branek.Potom už soupeř hrál v plném počtu a utkání se vyrovnalo jak herně tak i skorem.Náskok z prvního poločasu nám stačil k vítězství 5 : 2.Branky stříleli - Jakub Durna 2x,Jakub Zvěřina,Jára Hložek a Petr Durna.

V dalším utkání nás Bezno zaskočilo svým důrazem a rychle vedlo 2 : 0.Naše mužstvo se snažilo srovnat skore,ale soupeř nás trestal brejky a vyhrál 5 : 0.

Třetí utkání přineslo velké drama se šťastným koncem pro nás.Po našem vedení Kněžmost otočil na 1 : 2,ale naši hráči přidali na důrazu a zápas otočili na konečných 3 : 2.Branky stříleli - Jakub Durna,Petr Durna a Jakub Zvěřina..

Hráli jsme v této sestavě : Kovařík-Hejdrych,Čapek-Durna Jakub-Sobotka,Durna Petr

                                                   Kulhánek,Boháček-Procházka-Hložek,Zvěřina

Střídali - Novotný

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: