Ve Dvoře Králové už v sobotu!

04.04.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Dvacátým duelem této sezóny bude pro dobrovické hlavní mužstvo utkání ve Dvoře Králové. Čtvrtý celek tabulky v zimě přišel o trenéra Olivu, kterého vystřídal kouč Chalupa, a mužstvo opustil defenzivní záložník Daněk. V jeho dresu už také neuvidíme brankářského veterána Přibyla, jehož famózní výkon byl v podzimním zápase na dobrovickém pažitu hlavní příčinou bezgólové remízy. Jarním cílem je pro Dvoráky nejhůře páté místo. Především si ale dobře pamatují hodně nevydařené loňské jaro, během něhož se propadli ze čtvrtého na desáté místo a skončili jen 5 bodů nad pásmem sestupu. Letos na jaře zatím dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli. Jak se jim bude dařit proti Dobrovici? Na zodpovězení této otázky nemusíme čekat až do neděle, jak je ve Dvoře zvyklé, hrát se totiž bude už v sobotu 5. dubna od 16:30.

Ve stejném termínu hraje i béčko, které zajíždí na půdu dvanácté Radimi. Rezerva po třech úvodních jarních prohrách v minulém kole přesvědčivě porazila poslední Zásmuky. Podaří se jí na výhru navázat a nebo, stejně jako na podzim, rozhodnou zápas zásahy ex-dobrovického Slunéčka? Hraje se v sobotu od 16:30.

FK Dobrovice 12.08.
vs. So