Valná hromada FK Dobrovice hodnotila, oceňovala i vzpomínala

18.02.2020 Kategorie: FK Dobrovice

V sobotu 15. února proběhla ve velkém sále Dobrovických muzeí tradiční valná hromada FK Dobrovice, která hodnotila činnost klubu v kalendářním roce 2019. Na 100 hostů tak mohlo vyslechnout zprávu o činnosti klubu z úst předsedy klubu Oldřicha Reinbergra a hodnocení působení jednotlivých mužstev od žáků až po tým dospělých v jednotlivých soutěžích z úst trenérů.

Dojemným momentem byla vzpomínka na Františka Kalouska, dlouholetého sekretáře klubu a trenéra mládeže, který zemřel náhle 1. února. Legendě dobrovické mládežnické kopané se dostalo potlesku ve stoje.

Na závěr programu byli vyhlášeni nejlepší fotbalisté klubu za rok 2019 v jednotlivých kategoriích. V kategorii mladší přípravky se jím stal Jaroslav Darmoš, za starší přípravky byl vyhlášen nejlepším hráčem Matyáš Chromý, v mladších žácích to byl Šimon Hrůza, ve starších žácích se nejlepší hráčkou stala Klára Hejdrychová a v dorostu byl nejlepším fotbalistou vyhlášen Pavel Prokop. Z družstva dospělých byli vybráni tři fotbalisté – třetí místo obsadil dobrovický odchovanec David Miškovský, druhý se umístil Pavel Klain mladší a fotbalistou FK Dobrovice za rok 2019 byl zvolen další odchovanec dobrovického klubu, brankář Ondřej Bartoš.