V dalším středečním zápase přivítáme Zápy

01.09.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Po čtyřech odehraných kolech (z nichž jedno jsme předehrávali ve středečním termínu) je na pořadu vložené 17. kolo, které všechny týmy odehrají ve středu 2. září. Dobrovice v něm přivítá mužstvo SK Zápy.

Ambiciózní Zápy působí v ČFL již čtvrtou sezónu. Klub z městyse o 700 obyvatelích nedaleko Brandýsa nad Labem přitom ještě v sezóně 2003/2004 hrál pouze okresní přebor. V jeho současném mužstvu působí několik hráčů s druholigovými a ve dvou případech i s velkými prvoligovými zkušenostmi. Sedmatřicetiletý Petr Pavlík odehrál v nejvyšší soutěži 235 zápasů a vstřelil 21 gólů za Slovácko, Brno a Jablonec, o čtyři roky mladší David Kalivoda je známý hlavně z působení ve Slavii, ale také v Blšanech, Brně, Teplicích, Žižkově a Příbrami a celkem nasbíral 175 prvoligových startů a 21 gólů. Kalivoda má po čtyřech zápasech na kontě už sedm branek (z toho dvě penalty) a je s náskokem nejlepším střelcem ČFL. Zápy dosud nasbíraly 8 bodů (dvě výhry, výhra po penaltách a prohra) a patří jim pátá příčka tabulky.

Utkání FK Dobrovice - SK Zápy je na programu ve středu 2. září od 17 hodin.