V Ústí nad Orlicí hrajeme už v pátek

07.05.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Po návratu zranĕného kapitána Miškovského se Dobrovice vrátila ke hře na dva klasické útočníky, což jí, zdá se, svĕdčí. Hejnova družina od té doby třikrát po sobĕ naplno bodovala a její náskok na čele narostl už na deset bodů. Ještĕ ve dvou zápasech se ale bude muset obejít bez potrestaných Patočky a Cigánka. Prvním z nich bude utkání ve vzdáleném Ústí nad Orlicí.

Ústí nad Orlicí je po 24 odehraných kolech na osmé příčce. V devíti jarních zápasech nasbírali jeho hráči 11 bodů a nastříleli jen pĕt gólů. Inkasovali jich osm, z toho ale čtyři v nepovedeném duelu ve Vysokém Mýtĕ a v žádném z dalších utkání neobdrželi více než jeden gól, a to ani v Benátkách nebo s Živanicemi. Proti lídrovi tabulky tak velmi pravdĕpodobnĕ mužstvo trenéra Vladimíra Chudého s ofenzivní taktikou nevyrukuje. V Ústí nad Orlicí hrajeme v pátek 8. kvĕtna od 17 hodin.

Béčko nezvládlo domácí zápas o třetí místo se Sázavou. K dalšímu duelu ale zajíždí na půdu posledního týmu soutĕže - čáslavského béčka. Hraje se v nedĕli 10. kvĕtna od 17 hodin.

Dobrovičtí dorostenci prohráli na půdĕ druhé Doubravy a jsou šestí. Nyní je čeká domácí dvouzápas s papírovĕ slabšími soupeři. V pátek hostí desáté Krnsko a v nedĕli deváté Pĕčice. Hraje se vždy od 10:30. Starší žáci v nedĕli od 10:15 hrají ve Bĕlé pod Bezdĕzem. Mladší žáci hrají v pátek od 10 hodin na půdĕ FK MB.