Schází dvě výhry. Přijďte fandit Dobrovici!

13.05.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice počtvrté v řadě vyhrála (2:1 v Ústí nad Orlicí) a na prvním místě tabulky divize C stále drží desetibodový náskok. Aby splnila cíl postupu do ČFL, stačí jí ve zbývajících pěti utkáních alespoň dvakrát zvítězit. Nejbližším zápasem bude domácí střetnutí s béčkem Pardubic.

Pardubičtí mladíci jsou stále předposlední a na záchranu ztrácejí čtyři body. Nevyzpytatelného soupeře, často doplňovaného zkušenými fotbalisty druholigového áčka, ale rozhodně není radno podcenit. Na jaře zatím získal solidních 15 bodů (Dobrovice 22) a už v šesti po sobě jdoucích zápasech vždy bodoval. A to i se silnými soupeři - dva body za vítězství v penaltovém rozstřelu po bezgólové remíze urval proti Benátkám a po bodu získal také v Živanicích či s Turnovem. Také loňský zápas s Dobrovicí, do kterého na domácí půdě nasadil skoro kompletní druholigový kádr, by měl zůstat důrazným varováním. V Dobrovici se představí v sobotu 16. května od 17 hodin. Přijďte domácí podpořit, aby udělali další krok na cestě za postupem!

Doma bude hrát také béčko. To bylo v minulém kole účastníkem poměrně neobvyklé události. Do zápasu s čáslavským béčkem nemohlo nasadit zraněného brankáře Kortuse a v bráně tak musel vypomoci útočník Boško. Stejný problém ale museli podobně vyřešit i domácí! Zápas dvou mužstev bez gólmanů skončil remízou 2:2. Dobrovičtí stále drží solidní čtvrtou příčku. V neděli 17. května od 17 hodin přivítají nedaleké Horky, kterým patří desátá příčka, a v jejichž dresu stále nastupují bývalí dobrovičtí hráči Aleš Kohout, Jiří Malík a Martin Mrvík. Tak si nenechte derby ujít!

Také dobrovická mládež bude vděčná za každou podporu. Dorostenci jedou v neděli na 11. hodinu do Bakova, starší žáci přivítají v sobotu od 10 hodin Pšovku Mělník.

FK Dobrovice 12.08.
vs. So