Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, dobrovické týmy mají volno na neurčito

12.03.2020 Kategorie: FK Dobrovice

Fotbalová asociace ČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR vzala na vědomí vyhlášený nouzový stav a přikročila k přerušení všech soutěží, které řídí FAČR, KFS a OFS. Soutěže jsou přerušeny na neurčito, jejich pokračování závisí na dalších rozhodnutích státních orgánů. "Respektujeme rozhodnutí Vlády ČR s ohledem na zdraví hráčů, funkcionářů i fanoušků a jsme i nadále v v pravidelném kontaktu se státními orgány tak, abychom mohli včas reagovat na jekékliv další změny, které by se týkaly průběhu soutěží, které pod nás spadají," řekl předseda Asociace Martin Malík.

"Vedení klubu FK Dobrovice toto rozhodnutí samozřejmě respektuje a vítá ho, neboť veřejné zdraví musí být v současné situaci pro nás všechny absolutní prioritou," řekl k rozhodnutí FAČR předseda FK Dobrovice Oldřich Reinbergr.

O dalším vývoji situace budeme informovat prostřednictvím těchto stránek.