POZVÁNKA: Slavnostní otevření hřiště na stadionu FK Dobrovice

24.07.2020 Kategorie: FK Dobrovice

V sobotu 15. srpna dojde na stadionu FK Dobrovice ke slavnostnímu otevření nově zrekonstruované hlavní hrací plochy. Den plný fotbalu začne již v 9 hodin ráno přátelským utkáním mladších a starších přípravek, od 10 hodin potom nastoupí k dalšímu přátelskému utkání smíšené mužstvo mladších a starších žáků. Od 12 hodin proti sobě nastoupí dorost FK Dobrovice a stejně starého mužstva Pěčic. Hlavní program potom odstartuje ve 14 hodin, kdy dojde k přestřižení pásky a krátkým proslovům činovníků klubu a představitelů města. Od 14:30 potom nastoupí k přátelskému utkání stará garda FK Dobrovice proti celku Bělé pod Bezdězem a od 17 hodin vyběhnou na trávník hráčí A týmu FK Dobrovice, kterým se postaví rezerva FK Pardubice.

Po celý den bude pro malé návštěvníky k dispozici nafukovací skákací hrad, z nebe se na hřiště snesou parašutisté pod vedením Václava Volfa. Pro hráče i návštěvníky bude po celou dobu konání akce připravené občerstvení v hospůdce na stadionu a každý bude mít možnost nahlédnout do útrob stadionu, do hráčských šaten a dalšího zázemí. Fotbalem nabitý den zakončí večerní posezení u muziky.

Program:

9:00 přátelské utkání mladší a starší přípravky