Poslední podzimní domácí zápasy!

07.11.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Naposledy před zimní pauzou se před svými diváky představí oba týmy mužů FK Dobrovice.

Áčko, již jistý vítĕz podzimní části sezóny divize C, přivítá nováčka z Týništĕ nad Orlicí. Třináctý celek tabulky nemá příliš zkušené mužstvo, za zmínku ale určitĕ stojí útočník Merganc, který v dresu Hradce Králové nakoukl do 1. ligy a za Týništĕ v 80 zápasech nastřílel 55 gólů. Především v posledních dvou kolech dosáhl jeho tým velice zajímavých výsledků. Nejprve doma po bezgólové remíze na penalty porazil Benátky a poté se v Jablonci utrhl ze řetĕzu a domácí zdevastoval v pomĕru 7:0. Favoritem zápasu, ke kterému jste zváni v sobotu 8. listopadu na 14. hodinu, ale zůstává letos neporažená Dobrovice.

Béčko hostí SK Union Čelákovice. Vloni ještĕ hrály krajský přebor, letos ale nijak zvlášť nezáří ani o třídu níž. Od 6. kola 3x prohrály a 3x remízovaly, pak ale minulý víkend 4:2 porazily vadnoucí Radim a před zápasem na půdĕ stříbrné Dobrovice jim patří 11. místo. Hraje se v nedĕli 9. listopadu od 14 hodin.

Svůj poslední letošní zápas sehrají dorostenci, kteří se v sobotu od 10:15 představí na půdĕ druhého Dolního Bousova.

Stanislav Chmela

SK Sokol Brozany 20.08.