Podzim zakončíme v Třebové a bitvou béčka o 1. místo ve Vykáni!

14.11.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Oba týmy dobrovických mužů jsou před koncem podzimu v čele svých soutĕží! Áčko má titul půlmistra jistý už dvĕ kola. Na podzim ztratilo jen 2 body v Benátkách a po bodu s Živanicemi, v Trutnovĕ a ve Vysokém Mýtĕ. Skvĕlou bilanci se pokusí udržet i v České Třebové. Nováček z orlickoústecka po 10 kolech nakoukl na solidní 6. příčku, potom ale 4x prohrál, takže mu aktuálnĕ patří 11. místo. Jak se doma vytáhne proti lídrovi tabulky uvidíme v sobotu 15. listopadu od 13:30.

Zápas víkendu ale sehraje béčko. To se po minulém kole vyhouplo na první příčku, ale jestli na ní chce přezimovat, musí bezpodmínečnĕ bodovat i v posledním zápase podzimu. Zajíždí totiž na trávu Čechie Vykáň, která je jen o skóre druhá! Nováček soutĕže z vísky na Nymbursku není na čele překvapením. V jeho dresu totiž nastupuje bývalý tahoun Mladé Boleslavi Lukáš Jarolím, v útoku řádí albánský veterán se zkušenostmi z 2. bundesligy Artur Maxhuni, doplňován futsalistou Martinem Dlouhým, vzadu vše jistí Pavel Lukáš, bratr ex-dobrovického Petra Lukáše a skoro stejnĕ dobrý stoper, a ani zbytek mužstva netvoří žádní nazdárci. Dobrovické rezervĕ stačí k setrvání na 1. příčce i remíza (Mnichovo Hradištĕ nebo Radim by musely vyhrát hodnĕ divokým výsledkem), v sobotu od 10:15 ve Vykáni se ale bude muset pořádnĕ snažit. Držte palce dobrovickým barvám!