Podpořte Dobrovické v těžkých domácích zápasech

15.04.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovické divizní áčko vede tabulku o čtyři body a navíc má oproti druhým Benátkám zápas k dobru. Naposledy po penaltovém rozstřelu zvítězilo na půdě Trutnova, týmu s nejpevnější divizní obranou. Před sebou má ale ještě deset zápasů, z nichž žádný nebude jednoduchý.

A hned ten nejbližší bude patřit k těm opravdu těžkým. Do města cukru zavítá starý známý středočeský rival z Kutné Hory. Hosté momentálně drží čtvrtou příčku tabulky, dva body za Živanicemi, na které mají zápas k dobru. Mužstvo z Lorce získalo v polovině soutěže významnou posilu. Z Viktorie Žižkov přišel po delším zranění brankář s 23 prvoligovými starty, Lukáš Zich. Ze zimního spánku přesto Kutnohorští nevykročili pravou nohou, prohráli v Týništi 0:2. V dalších čtyřech zápasech už ale pokaždé zvítězili. V Živanicích sice až po penaltovém rozstřelu, před tím však v poslední desetiminutovce zápasu dokázali stáhnout dvougólové manko. Ještě cennější je však domácí výhra nad favorizovanými Benátkami (3:1), pro něž šlo o první ze zatím tří zápasů, ve kterých nedokázali naplno bodovat. Aby totéž nepotkalo dobrovické borce, přijďte je podpořit v sobotu 18. dubna od 17 hodin.

Dobrovické béčko přivítá Slavii Jesenice, kterou na podzim porazilo 3:1 a v tabulce má aktuálně šest příček a 11 bodů náskok. Hosté ale nebudou outsidery. Na jaře se jim totiž daří, z pěti zápasů čtyřikrát vyhráli a porazili i lídra tabulky Vykáň (3:0). Dobrovickým barvám přijďte fandit v neděli v 17 hodin.

Dobrovičtí dorostenci zajíždějí v neděli na půl jedenáctou na půdu jejich souseda v tabulce, do Předměřic nad Jizerou. Starší žáci hostí v sobotu od 10 hodin velmi silné Lobkovice. Mladší žáci hrají v pátek od 17 hodin u lídra tabulky v Čisté a ve středu 22. dubna potom hostí Akumu.

FK Dobrovice 27.09.
vs. St
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16:30
TJ ZD Kostelní Hlavno 28.09.
vs. Čt
FK Dobrovice (mladší žáci) 10:30