Půlsezónu zakončíme v Hořovicích

18.11.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovičtí se s domácím stadionem rozloučili prohrou s Olympií Hradec Králové, která se tak posunula na druhou příčku. S celou podzimní polovinou soutěže by se ale Dobrovice mohla rozloučit veseleji, a to přesto, že venku se jí moc nedaří. Poslední zápas podzimu totiž sehraje na půdě předposledních Hořovic.

Hořovice jsou městečko na půli cesty z Prahy do Plzně. Místní FK Hořovicko je jakožto loňský vítěz divizní skupiny A nováčkem ČFL. Už teď má jistotu, že zimu přečká na sestupových pozicích. Svěřenci trenéra Petra "Bédy" Vrabce momentálně už pět zápasů nebodovali a v minulém utkání kvůli červené kartě přišli o kapitána Kaufmana. Celkově v 16 zápasech uspěli jen dvakrát za tři body a dvakrát za dva, vstřelili jen šest branek a na kontě mají o 13 bodů méně, než Dobrovice. Na druhou stranu ale doma získali dvakrát víc bodů (8), než Dobrovice venku (4). Dobrovice se v Hořovicích představí v sobotu 19. listopadu od 13:30.

Béčko příjemně překvapilo ziskem dvou bodů se silnými Horkami, nicméně je stále poslední. Podzim zakončí v sobotu od 13:30 na půdě Sázavy, která je třetí od konce.

Dorostenci prohráli v Bakově 0:1, tím mají pro podzim dohráno a zimu pravděpodobně přečkají na devátém místě. Starší žáci vyhráli v Čáslavi, jsou pátí a poslední zápas hrají v sobotu od 10 hodin doma proti lídrovi z Mnichova Hradiště.

SK Benátky nad Jizerou 25.10.
vs. St
FK Dobrovice (mladší žáci) 16:30
FK Dobrovice (dorost) 28.10.
TJ Sokol Chotětov 10:30
TJ Jiskra Domažlice 28.10.
FK Dobrovice 14:30
Dolnobousovský SK 28.10.
FK Dobrovice B 14:30
FK Dobrovice (starší žáci) 29.10.
vs. Ne
TJ Straky 10:00