Přijede holešovická Lokáda

30.09.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice ve středu sehrála nešťastné utkání v Písku. Domácí školili v produktivitě, už ve dvanácté minutě vedli o dva góly! Když potom Vajgl z penalty napálil tyč a Písečtí přidali do šatny třetí gól, bylo takřka rozhodnuto. Opticky vyrovnané utkání skončilo krutou porážkou 1:4. Dobrovice klesla na čtrnácté místo a stále z venkovních utkání nevytěžila ani bod. Náladu si může zvednout doma, hostí Loko Vltavín.

Loko Vltavín patří ke klubům, které už okusily druhou ligu, bylo to epizodně před třemi lety. "Lokáda", jak se klubu přezdívá mezi jeho holešovickými fandy, vloni v ČFL patřila mezi špičku a skončila čtvrtá. V klubu stále působí dva hráči, kteří prošli Dobrovicí - gólman Pávek a krajní bek nebo záložník Janda. Nejlepším střelcem týmu je šestigólový Hynek Prokeš. Letos jsou zatím šestí s patnácti body a mají Dobrovici podobnou statistiku domácích a venkovních utkání - venku zatím získali jen tři body za výhru v Litoměřicích a třikrát prohráli. Ve městě cukru hrají v sobotu od 16:30.

Rezervě se bez pomoci hráčů áčka nedaří, naposledy podlehla i Divišovu a klesla už na předposlední příčku. V neděli od 16:30 hostí sedmou Bohemii Poděbrady.

Dorost ve středu remizoval v Dolním Bousově a je čtvrtý. Další zápas hraje až za týden. Starší žáci ve středu porazili Lysou 12:2, jsou sedmí a v sobotu od 10:30 hrají v předposledních Benátkách. Mladší žáci porazili Kosořice 11:0, beze ztráty bodu stále vedou a nyní mají volno. Obě přípravky hrají v nedĕli od 9 hodin turnaje, starší v Benátkách a mladší v Luštěnicích.