Jedeme do Letohradu a na Sázavu

03.10.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovický hlavní tým podnikne v sobotu dalekou cestu do Letohradu. Východočeský klub skončil v předešlé sezóně na 11. místě a Dobrovice jej dvakrát porazila. Téměř neobměněné mužstvo však nyní zažívá velice podařený vstup do sezóny a tamní příznivci již jistě vzpomenuli na stále ještě nedávnou účast klubu ve třetí nejvyšší soutěži. Z posledních 6 zápasů prohráli Letohradští jedinkrát, a to s Benátkami, takže jim po 8. kole patří třetí příčka. Dobrovice se v Letohradu představí v sobotu 4. října od 16 hodin.

Dobrovické béčko se již vyšvihlo na třetí příčku a o její udržení či o další posun se pokusí v Sázavě. Loni celkově 12. mužstvo může být taktéž po osmi odehraných utkáních spokojeno, patří mu sedmá příčka. Naposledy prohrálo 5:2 na půdě vedoucí Radimi. Dobrovické borce přivítá v sobotu od 16 hodin.

Dorostence čeká velice těžký zápas, v neděli od 10:30 hostí lídra tabulky, dosud neporaženou Doubravu. Starší žáci se o první letošní body pokusí ve Mšeně, které naposledy inkasovalo 16 gólů v Bakově. Mladší žáci v neděli od 8:30 hostí Benátky nad Jizerou a starší přípravka v sobotu od 9 hodin hostí Doubravu, Akumu a Březno.

Stanislav Chmela

SK Benátky nad Jizerou 25.10.
vs. St
FK Dobrovice (mladší žáci) 16:30
FK Dobrovice (dorost) 28.10.
TJ Sokol Chotětov 10:30
TJ Jiskra Domažlice 28.10.
FK Dobrovice 14:30
Dolnobousovský SK 28.10.
FK Dobrovice B 14:30
FK Dobrovice (starší žáci) 29.10.
vs. Ne
TJ Straky 10:00