Jedeme do Brozan a do Klecan, doma rozehrají sezónu dorostenci

20.08.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Jeden, dva, tři – takhle se Dobrovice zabydluje ve třetí lize. Bod z prvního zápasu, z druhého dva a ze třetího už plný počet tří bodů a k tomu navíc pětigólový příděl hostům z Táborska. Čtyři body ze čtvrtého utkání to samozřejmě nebudou, v další vítězství ale doufat můžeme. Dobrovice navštíví toho času poslední tým tabulky Sokol Brozany.

Nováček z obce Brozany nad Ohří, ležící v úrodné polabské rovině nedaleko Litoměřic, stihl už po dvou zápasech v ČFL vyměnit trenéra. Po domácí prohře 1:2 s Pískem a 2:3 v Domažlicích nahradil Přemysla Bičovského jeho dosavadní asistent Petr Čermák. Poprvé pod novou taktovkou se ale Brozanským dařilo ještě méně – ve Štěchovicích rupli 0:6. Při zraněních Mariče a zkušeného ex-teplického Pavla Verbíře se už poohlížejí po nějaké šikovné posile do útoku. Stihnou ji přivést do nedělní 17. hodiny, kdy přivítají FK Dobrovice?

Dobrovickému béčku patří s pěti body po dvou zápasech druhá příčka a o pozornost si řeklo také osmi góly do sítě Luštěnic. S touto vizitkou se vydá do Klecan (severně od Prahy, poblíž Roztok nad Vltavou), které jsou dvanácté s dvěma body. Hraje se v sobotu 22. srpna od 17 hodin.

Novou sezónu načnou domácím utkáním dobrovičtí dorostenci, v neděli od 10:30 přivítají SKP Mladá Boleslav. Sezóna vypukne také v 1. A třídě starších žáků, její B třídy se ale účastní lichý počet týmů a první volný víkend byl nalosován právě Dobrovici.

FK Dobrovice 27.09.
vs. St
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16:30
TJ ZD Kostelní Hlavno 28.09.
vs. Čt
FK Dobrovice (mladší žáci) 10:30