Hostíme vedoucí Jablonec a Mnichovo Hradiště

22.08.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Divizní Dobrovice má pro začátek soutĕže opravdu zajímavý los. Nejprve Živanice, na jaře nejsilnĕjší tým a spolukandidát postupu, potom nabuzené a boleslavskými hráči nadopované Benátky a do třetice aktuální lídr soutĕže, TJ Sokol Jablonec nad Jizerou.

Farma prvoligového Baumitu se po dvou kolech vyhřívá na čele tabulky, jako jediný tým s plným bodovým ziskem. Oba zápasy sehrála před svým publikem, nejprve porazila Dvůr Králové (1:0) a poté Turnov. Zejména druhý mač stojí za zmínku. Hosté byli po vĕtšinu času lepší a ještĕ 15 minut před koncem vedli 2:0. Domácí ale poslali do hry dravé Peltovy mladíky a nevídaným způsobem zápas otočili na 4:2! Dobrovice, která byla před sezónou pasována na nejvĕtšího favorita postupu a této úloze by velmi ráda dostála, potřebuje ve třetím kole konečnĕ naplno bodovat. Pomoci jí k tomu můžete v sobotu 23.8. od 17 hodin na dobrovickém stadionu.

Dobrovická rezerva přivítá Mnichovohradišťský SK. Ten taktéž sezónu načal dvĕma domácími zápasy. Roli favorita dokonale splnil proti Červeným Pečkám (5:0), proti Radimi ale nepodal dobrý výkon - zahozená penalta, vyloučený hráč a prohra 1:3. Na okresní derby jste zváni v nedĕli 24.8. od 17 hodin.

Sezóna začne pro dobrovický dorost. Svĕřenci trenérů Tumy a Hlaváče zajíždĕjí v nedĕli dopoledne (10:30) do Jiviny.

Stanislav Chmela

Mnichovohradišťský SK 28.04.
FK Dobrovice (starší žáci) 10:00
SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov 28.04.
FK Dobrovice (mladší žáci) 14:00
FK Dobrovice 28.04.