V předposledním domácím zápase hostíme Vysoké Mýto

29.05.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice stále vede tabulku fotbalové divize C, její náskok se ale během posledních dvou zápasů snížil z deseti na šest bodů. Minulý víkend nepřivezla ani bod z půdy nejsilnějšího jarního týmu - Českého Brodu. Kýžený postup je ale stále pevně v moci Dobrovických. Pokud ve zbývajících třech zápasech uhrají alespoň čtyři body, nemusejí se vůbec zajímat o výsledky druhých Benátek. Los je pro reprezentanty města cukru vcelku příznivý. V posledních dvou kolech vyzvou poslední a předposlední celek soutěže a v nejbližším kole přivítají sedmé Vysoké Mýto.

Vysokému Mýtu se ovšem v jarních bojích poměrně daří - získalo v nich jen o dva body méně, než Dobrovice. Konkrétně 22 bodů ve 12 zápasech. Z jeho sestavy vypadl velezkušený útočník Ivo Svoboda a zimní posila z druhé ligy Lukáš Mach od počátku března nehraje kvůli dvěma zlomeným obratlům. Přesto Mýto na jaře nastřílelo 20 gólů, což je o jeden více, než Dobrovice! Dobrovice potřebuje přerušit dvouzápasovou neúspěšnou minisérii a znovu naplno bodovat. Přijďte naše hráče podpořit, ať udělají rozhodný krok směrem k postupu! Na Městském stadionu FK Dobrovice se hraje v sobotu 30. května od 17 hodin.

V neděli se jako tradičně představí také dobrovické béčko. Přivítá FC Velim, kterému patří devátá příčka, v nedávné době ale dokázal remízovat s lídrem tabulky Mnichovým Hradištěm a porazit druhou Vykáň. Přijďte dobrovické béčko podpořit v boji o udržení skvělé čtvrté příčky. Hraje se v neděli od 17 hodin.

Dorostenci hrají v sobotu od 10:30 na půdě SKP MB, starší žáci hostí v sobotu od 10 hodin Lysou nad Labem, mladší žáci jedou v neděli na půl třetí do Předměřic

SK Sokol Brozany 20.08.
FK Dobrovice 17:00